Uwell Kartuş

(12)
595,00 TL
Uwell Caliburn G Coil 0.8 ohm mesh coil   ve standart 1.0 ohm  coildir olarak iki farklı çeşide sahiptir.  Uwell Caliburn G Pod Mod, Uwell Caliburn G2 Pod Mod, Uwell...
(7)
590,00 TL
Uwell caliburn koko kartuş 4’lü uzun ömürlü bir kullanım sunuyor. Bu sayede 4’lü paketi sayesinde uzun zaman boyunca kartuş derdi çekmeden pod mod kullanımına sürekli olarak...
(8)
590,00 TL
Uwell Caliburn A2 Doldurulabilir Pod,  Uwell Caliburn AK2 Pod  Sistem Kiti ve Uwell Caliburn A2 Pod Sistem Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. 
(9)
460,00 TL
Uwell Caliburn G2 kartuş, size orijinal tat ve saf lezzet sağlamak için Pro-FOCS lezzet ayarlama teknolojisini benimser.
(8)
490,00 TL
Uwell Caliburn X Kartuş,en güncel teknoloji kullanılarak yapılmış bu yüksek kaliteli ürünü BİR TIKLA SİPARİŞ VERİN SİZ DE DENEYİN!!!
615,00 TL
Uwell Crown M Pod Mod Coil,yüksek kaliteli ve dayanıklı bileşenden yapılmış olan ürün pod mod içimine fonforlu kesintisiz içim olanağı sunuyor SEN DE AL!!!
430,00 TL
Uwell Crown D Pod Kartuş,içim kalitesini yükselten en önemli ögelerin başın da yer alan bu özel ürünü HEMEN SİPARİŞ ET SEN DE KAÇIRMA!!!
(4)
490,00 TL
Uwell Whirl S2 Kartuş,tartışılmaz kalitesi ve yüksek performansı ile içim keyfine kesintisiz ve yeni boyut getiren ürünü BİR TIKLA HEMEN SEN DE SİPARİŞ ET!!!
(4)
650,00 TL
Uwell Whirl S2 1.2 Ohm Coil, dayanıklı ve yüksek kaliteli malzemeden yapılmış özel ürünle içim daha çok doyuma ulaşarak devam ediyor SİPARİŞ ET SEN DE AL!!!
(5)
440,00 TL
Uwell Popreel N1 Kartuş,en son teknoloji ve özel bileşenlerden oluşmuş bu özel ürünle kesintisiz ve daha doygun içim keyfini BİR TIKLA SEN DE SİPARİŞ ET!!!
(7)
470,00 TL
Uwell Crown Kartuş 1.0 ohm MTL ( Salt Likit ) Uwell Crown Pod Mod elektronik sigara kullanıcıları için özel olarak üretilmiş Pod kittir.
(1)
620,00 TL
Uwell PA Coil, en güncel teknoloji ve kaliteli bileşenlerden oluşmuş performansı yüksek ürün kullanıcıların keyifli içim yapmasını sağlıyor SEN DE KULLAN!!!
(1)
640,00 TL
Uwell Caliburn A3 AK3 Kartuş, 2 ml likit kapasitesine sahip bir kartuştur. Uwell Caliburn A3 ve AK3 ile uyumludur.
(5)
390,00 TL
Uwell Popreel P1 Kartuş,dayanıklı özel malzemeden yapılmış pod mod içiminin kesintisiz devam etmesini sağlayan bu ürünü BİR TIKLA SİZ DE SİPARİŞ EDİN!!!
(1)
215,00 TL
Uwell Whirl T1 Pod Kartuş, 3ml likit kapasitesi ve benzersiz keyifli içimiyle size mükemmel bir pod mod deneyimi sunar.
(1)
490,00 TL
Uwell Aeglos P1 Kartuş, 4ml likit kapasitesiyle uzun süreli kullanım sağlar ve çeşitli aromaları deneyimlemenizi sağlar.
(13)
490,00 TL
Uwell Caliburn G 2'li Pod Kartuş 2ml Uwell Caliburn G Pod Sistem Kiti için tasarlanmış bir yedek Kartuşutur.
150,00 TL
Uwell Aeglos Kartuş 3,5 mL salt likit kapasitesine sahip, hızlı üst dolum imkanı sunan, likit sızıntısını önlemek için silikon valfa sahiptir ve PCTG tipi malzemeden...
(3)
340,00 TL
Uwell Aeglos Coil DL tip içim için UN2 Meshed-H 0.23 Ohm coil ve MTL içim için vaping 0.8 Ohm coil olarak ikiye ayrılır. Uwell Aeglos Coil Pod Mod ile uyumludur.
(9)
590,00 TL
Uwell Caliburn Kartuş 4 lü,nitelikli ve kaliteli bir malzeme olan bu ürün tüm kullanıcılardan tam puan almayı başarmıştır HEMEN SİZ DE SİPARİŞ EDİN!!!

Uwell, Pod Kartuşları ve coiller de dahil olmak üzere Elektronik Sigara cihazları ve aksesuarları üreten piyasada çok tutulan oldukça popüler bir markadır. Uwell Pod Kartuşları ve coilleri, olağanüstü bir Pod Mod deneyimi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Uwell Pod Kartuşları, Uwell Elektronik Sigara cihazlarında kullanılmak üzere e-Likit ve Salt Likit tutan küçük, yeniden doldurulabilir özel bölmelerdir. Uwell Coilleri, Salt Likit ve e-Likiti buharlaştırmak için Pod Kartuşuna yerleştirilen küçük ısıtma aparatlarıdır.Hem Uwell Pod Kartuşları hem de Coiller, oldukça tatmin edici ve tutarlı bir Elektronik Sigara deneyimi sağlamak için birlikte çalışmak üzere tasarlanmıştır. Uwell Pod Kartuşları ve Coilleri, onları diğer Pod Mod Kartuşları ve Coillerinden ayıran bir dizi özelliğe sahiptir. Uwell Pod Kartuşlarının ve coillerinin temel özelliklerinden bazıları şunlardır: Kolay Kullanım: Uwell Pod Kartuşları ve coilleri basit ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Uwell Pod Mod ve Elektronik Sigara cihazlarıyla uyumludurlar ve cihaza kolayca takılabilirler. Yeniden doldurulabilir: Uwell Pod Kartuşları Salt Likit veya alışılagelmiş e-Likit ile yeniden doldurulabilir, bu da Uwell cihazlarını uygun maliyetli ve çevre dostu bir seçenek haline getirir. Çoklu Coiller: Uwell, Pod Kartuşları için hem normal hem de örgü coiller dahil olmak üzere birden fazla coil türü sunar. Bu da kullanıcıların Elektronik Sigara kullanım ihtiyaçlarına en uygun Coili seçmelerine olanak tanır. Uwell Pod Kartuşlarını ve Coillerini kullanmanın çeşitli faydaları vardır. Bu avantajların en başında gelenleri şunlardır. Yüksek Kalite: Uwell Pod Kartuşları ve Coilleri, oldukça tatmin edici ve tutarlı bir Elektronik Sigara deneyimi sağlayan yüksek kaliteli özel alaşımlı malzemelerden üretilmiştir. Uygun Maliyetli: Uwell Pod Kartuşları yeniden doldurulabilir, bu da onları tek kullanımlık kartuşlara oranla uygun maliyetli bir seçenek haline getirir. Özelleştirilebilir: Uwell Pod Kartuşları farklı aromalara sahiptir ve Uwell, kullanıcıların Pod Mod deneyimlerini özelleştirmelerine imkan tanıyan çok sayıda Coil türü sunar. Kullanışlı: Uwell Pod Kartuşları ve Coillerinin kullanımı oldukça kolaydır ve kolayca taşınabilir, bu da Uwelleri hareket halindeyken Pod Mod kullanımı için uygun bir seçenek haline getirir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı