Suorin Kartuş

(1)
149,00 TL
Suorin Air Pro Kartuş, Suorin Air Pro pod mod ile uyumludur. 1.0 ohm coil, 4.9 ml salt likit kapasitesine sahiptir.
(1)
215,00 TL
Suorin Ace Kartuş, Suorin Ace Kartuş Pod Mod ile uyumlu 1.0 ohm dirençli birleşik coiliyle mükemmel buhar üretimi sağlar.

Suorin, Pod Kartuşları da dahil olmak üzere Pod Mod cihazları ve aksesuarlarının Piyasadaki lider üreticisidir. Suorin Pod Kartuşları, oldukça kullanışlı ve tatmin edici bir Pod Mod deneyimi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Suorin Pod Kartuşları, Suorin Pod Mod Elektronik Sigara cihazlarında kullanılmak üzere Salt Likit tutan küçük, yeniden doldurulabilir özel bölmelerdir. Bu kartuşlar, Elektronik Sigara cihazına kolayca takılabilecek şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli doyurucu özel aromalar ve nikotin güçleri ile gelir. Suorin Pod Kartuşları yüksek kaliteli, özel alaşımlı malzemelerden yapılmış olup pek çok kullanım boyunca dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Suorin Pod Kartuşları, onları diğer Elektronik Sigara Kartuşlarından ayıran özelliklerle doludur. Suorin Pod Kartuşlarının temel özelliklerinden bazıları şunlardır: Kullanımı Kolay: Suorin Pod Kartuşları basit ve kullanımı çok kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Suorin Pod Mod cihazlarıyla uyumludurlar ve cihaza kolayca takılabilirler. Yeniden doldurulabilir: Suorin Pod Kartuşları Salt Likit ile yeniden doldurulabilir özelliğe sahiptir bu da Suorin cihazlarını uygun maliyetli ve çevre dostu bir seçenek haline getirir. Çeşitli Tatlar: Suorin Pod Kartuşları meyveli, naneli ve tütün aromaları dahil olmak üzere çeşitli aromalarda gelir. Kullanıcılar kendi zevklerine uygun aromayı beğenileri doğrultusunda seçebilirler. Nikotin Gücü: Suorin Pod Kartuşları farklı nikotin güçlerine sahiptir ve kullanıcıların Pod Mod deneyimlerini özelleştirmelerine imkan verir.

Tüm Suorin ürünlerine www.juul-podmod.com adresinden ulaşabilir ve siparişinizi hemen bugün verip kapıda ödeme avantajı ile satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı