Suorin

(9)
825,00 TL
Suorin Trio 85 Pod Mod, 85W çıkış gücü, 5.5ml likit kapasitesine sahiptir.
(2)
665,00 TL
Suorin Air Pro Pod Mod, kompakt tasarımıyla dikkat çeken bir pod mod cihazdır; 930mAh batarya, 4.9ml likit kapasitesi sunar.
(5)
649,00 TL
Suorin Ace Pod Mod, kompakt tasarımıyla dikkat çeken bir elektronik sigara cihazıdır; 15W çıkış gücüne sahiptir.
(6)
240,00 TL
Suorin Air Pod Mod, 400mAh batarya, 2ml likit kapasitesine sahip kompakt bir cihazdır.

Suorin, pod mod elektronik sigaralar kullanıcılarına yüksek kalite hissetiren ve keyif veren bir deneyim sunan, elektronik sigara camiasının popüler bir pod mod cihazı olarak tanınan popüler bir elektronik sigara markasıdır. Suorin Pod Mod Elektronik Sigaraların en önemli özelliklerinden biri kompakt ve kolay taşınabilir tasarımlarımı sayesinde hareket halindeyken kullanmayı kolaylaştırmasıdır, böylece Suorin pod modunuzla gün boyunca hiçbir taşıma sorunu yaşamadan gönlünüzce içim yapabilirsiniz. Suorin cihazları yüksek kalitede - güçlü bataryaları ve gelişmiş yonga setleri ile donatılmış olup kullanıcılarına pürüzsüz bir elektronik sigara içim deneyimi sağlamaktadır.

Suorin Pod Mod cihazlar çeşitli renk ve kaplamalı tasarımları ile tarzınıza uygun şık bir elektronik sigaraya sahip olmanız için siz kullanıcılarına pek çok seçenek sağlamaktadır. Her gruptan elektronik sigara kullanıcısına hitap eden Suorin elektronik sigaralar, salt likit ve e-likitlerinizin aroma yoğunluğunu her nefeste sizlere en güzel şekilde aktarıp içim keyfinin tüm saflığını damağınızda bırakacaktır. ‘User Friendly Devices’ tasarım prensibini benimsemiş olan Suorin elektronik sigaraların kullanımı her kullanıcısı için son derece kolaydır.

Orijinal Suorin elektronik sigara ürünlerine www.juul-podmod.com web sayfası üzerinden kolaylıkla ulaşabilir ve Türkiye’nin her yerinden sipariş ederek satın alabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti sunmayı ilkesi edinen www.juul-podmod.com Suorin'in yanı sıra diğer pek çok çeşit ve marka pod mod elektronik sigara, pod kartuş, salt likit ve e-likiti orijinallik garantisi ile sizlere sunmaktadır.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı