Saltica Slim

(7)
200,00 TL
Saltica Slim Watermelon Ice Disposable Vape Pen, ferahlatıcı karpuz aromasıyla donatılmış, kullanıma hazır, hafif ve şık bir pod mod cihazıdır.
(9)
200,00 TL
Saltica Slim Triple Mango Disposable Vape Pen, mango aromasıyla dolu, kullanıma hazır bir kullan at pod moddur.
(13)
200,00 TL
Saltica Slim Tiger Blood Disposable Vape Pen, tropikal meyvelerin ferahlatıcı aromasıyla zenginleştirilmiştir.
(7)
200,00 TL
Saltica Slim Strawberry Banana Disposable Vape Pen, pratik ve kullanışlı bir pod mod cihazıdır; Lezzetli çilek ve muz aromasıyla benzersizdir.
(7)
200,00 TL
Saltica Slim Princess Disposable Vape Pen, kullanımı kolay ve taşınabilir bir pod mod. Nefis meyve aromalarıyla tatlandırılmıştır.
(6)
200,00 TL
Saltica Slim Pina Colada Disposable Vape Pen, tropikal Pina Colada aromasıyla tatlı ve ferah bir deneyim sunar.
(9)
200,00 TL
Saltica Slim Peach Ice Disposable Vape Pen, ferahlatıcı şeftali aromasıyla donatılmış, kullanıma hazır, hafif ve taşınabilir bir pod moddur.
(9)
200,00 TL
Saltica Slim Mint Disposable Vape Pen, hafif ve taşınabilir bir pod mod cihazıdır; ferahlatıcı nane aromasıyla zevkli bir deneyim sunar.
(4)
200,00 TL
Saltica Slim Love 99 Zero Nicotine Disposable Vape Pen, özel aromalı içeriği ile benzersiz bir kullan at pod mod deneyimi sunar.
(8)
200,00 TL
Saltica Slim Love 99, kullanımı kolay ve taşınabilir bir tek kullanımlık pod moddur, likiti ise lezzetli bir aroma ile tatlandırılmıştır.
(6)
200,00 TL
Saltica Slim Honey Melon Disposable Vape Pen, tatlı ve ferahlatıcı bal kavun aromasıyla benzersiz bir pod mod deneyimi sunar.
(8)
200,00 TL
Saltica Slim Gummy Bear Disposable Vape Pen, pratik ve kullanışlı bir pod mod cihazıdır; şekerleme aromalı likit ile lezzetli bir deneyim sunar.
(9)
200,00 TL
Saltica Slim Grapes Disposable Vape Pen, 280 mAh bataryasıyla uzun süreli kullanım sağlarken, üzüm aromasıyla tatlı bir deneyim sunar.
(10)
200,00 TL
Saltica Slim Energy Bull Disposable Vape Pen, enerji içeceği aroması sunan, kullan at pod moddur.
(11)
200,00 TL
Saltica Slim Double Apple Disposable Vape Pen, kullanımı kolay bir kullan at pod moddur. Elma aromalı likit ile ferah bir deneyim yaşatır.
(6)
200,00 TL
Saltica Slim Cotton Candy Disposable Vape Pen, hafif ve taşınabilir bir pod mod cihazıdır; pamuk şeker aromalı likit ile tatlı bir deneyim sunar.
(10)
200,00 TL
Saltica Slim Cola Ice Disposable Vape Pen, hafif ve taşınabilir bir pod mod cihazıdır; ferahlatıcı kola aromasıyla keyifli içim sunar.
(9)
200,00 TL
Saltica Slim Bubble Gum Disposable Vape Pen, pratik ve kullanışlı bir tek kullanımlık pod moddur. Sakız aroması ise keyifli bir deneyim sunar.
(11)
200,00 TL
Saltica Slim Blueberry Disposable Vape Pen, kullanımı kolay bir kullan at pod moddur, yaban mersini aroması ile tatlı bir deneyim yaşatır.
(7)
200,00 TL
Saltica Slim Banana Ice Disposable Vape Pen, kullanışlı bir pod mod cihazıdır; içindeki likit ise ferahlatıcı muz aromasıyla lezzet şöleni sunar.
(12)
200,00 TL
Saltica Slim American Tobacco Disposable Vape Pen, Amerikan tütünü likitiyle otantik tütün aromasıyla keyifli bir deneyim sunar.

Saltica Slim Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara, ünlü İngiliz markası olan Saltica'nın en son çıkardığı Kullan At Pod Mod cihazlarından bir tanesidir. Basit tasarımı ve yapısına rağmen kusursuz Saltica kalitesini kullanıcılara sunar. Saltica Slim Kullan At Pod Mod, kalem formunda bir Kullan At Pod Mod cihazdır. Günlük kullanım ihtiyacınıza uygun olarak üretilmiş olan Saltica Slim Kullan At Pod Mod, size tam bir gün yetecek pil gücü ve Salt Likite sahiptir. Dahili pili ve hazır dolu gelen Salt Likidi ile kutusundan çıkartır çıkartmaz kullanmaya başlayabilir, küçük formu ile taşıması kolay son derece şık olan bir Pod Mod deneyimini kullanıcılara sunar. Saltica Slim Kullan At Pod Mod, Saltica'nın özenle geliştirdiği salt likit çeşitlerinden istediğinizi kullanmanıza olanak sağlar. Böylelikle her kullan at pod mod kullanıcısına hitap eden Saltica Slim Kullan At Pod Mod, aroma çeşitliliği ve kullanım kolaylığı ile benzerlerinden kendini ayırmayı başarır. Saltica Slim Kullan At Pod Mod, içerisinde hazır gelen Salt Likit içeriğinde zararlı ve ağır Kimyasal Maddeler içermez. Böylelikle her nefeste kaliteli bir Salt Likit deneyimi yaşarken Kullan At Pod Mod cihazınızdan aldığınız verimi zararlı bileşenlerden ayrıştırılmış olarak sizlere sunar. Bu da sizlere kusursuz bir Kullan At Pod Mod deneyimi sunar. Eğer siz de küçük ve kaliteli bir Kullan At Pod Mod deneyimi yaşamak isterseniz 21 farklı Salt Likit seçeneği ile Saltica Slim Kullan At Pod Mod'u muhakkak denemelisiniz. Saltica Slim Kullan At Pod Mod, Türkiye'de sadece www.juul-podmod.com web sayfası üzerinde satışa sunuluyor. Siz de dilediğiniz an dilediğiniz yerde siparişinizi kapıda ödeme seçeneği ile verebilir bir an önce Saltica Slim Kullan At Pod Mod cihazınızı keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı