Saltica Breeze 600

0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Watermelon Ice, kullanımı kolay ve pratik bir tek kullanımlık pod moddur; ferahlatıcı karpuz aromasıyla doludur.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Triple Mango, enfes tropikal mango aromasıyla dolu, kullanıma hazır, tek kullanımlık bir pod mod cihazdır.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Tiger Blood, kullanımı kolay ve taşınabilir bir pod moddur; Tiger Blood aromalı likit içerir.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Strawberry Banana, lezzetli çilek muz aromasıyla dolu, kullanıma hazır, tek kullanımlık bir vape bar. Nikotin içermez
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Princess, kullanımı kolay tek kullanımlık bir pod moddur; yoğun çilek aroması ile sizleri mest eder.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Pina Colada, kullanımı kolay ve taşınabilir bir kullan at pod moddur. Hindistan cevizi ve ananasın mükemmel birleşimi.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Peach Ice, keyifli bir deneyim sunan bir kullan at pod moddur. Ferahlatıcı ve lezzetli şeftali aromasına sahiptir.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Mint, kullanıma hazır, tek kullanımlık bir pod moddur; erahlatıcı nane aromasıyla benzersiz bir deneyim sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Love 99 Zero Nicotine Disposable Vape Bar, ferahlatıcı aroma ile keyifli bir deneyim sunuyor.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Love 99, kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip tek kullanımlık bir pod moddur; benzersiz bir aroma deneyimine hazır olun.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Honey Melon, tatlı ve ferahlatıcı kavun aromasıyla dolu, kullanıma hazır bir tek kullanımlık pod mod.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Gummy Bear, kullanımı kolay ve taşınabilir bir pod moddur; tatlı ve lezzetli şekerleme aroması sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Grapes, kullanımı kolay bir tek kullanımlık pod moddur; üzüm aromalı likit içermektedir.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Energy Bull, kullanıma hazır tek kullanımlık bir pod moddur; enerji içeceği aromasıyla tatlı bir deneyim sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Double Apple, kullanımı kolay ve pratik bir kullan at pod mod cihazıdır; elma aroması ile ferahl bir deneyim sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600, pamuk şekerli tatlı bir deneyim sunan tek kullanımlık bir pod moddur.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Cola Ice, serinletici kola aromalı likitiyle sizi ferahlatan bir kullan at pod mod deneyimi sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Bubble Gum, yüksek performans sağlarken, sakız aromasıyla tatlı bir lezzet sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Blueberry, kullanımı kolaydır ve keyifli bir pod mod deneyimi sunan, yaban mersini aromalı bir tek kullanımlık pod moddur.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 Banana Ice, keyifli bir pod mod deneyimi sunan bir kullan at pod moddur. Lezzetli muz ve aroması ile mest eder.
0,00 TL
Saltica Breeze White 600 American Tobacco, kullanımı kolay tek kullanımlık bir pod moddur. Zengin ve doyurucu bir tütün aroması deneyimi yaşatır.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Watermelon Ice, kullanımı kolay ve pratik bir tek kullanımlık pod moddur ve lezzetli karpuz aroması ile enfestir.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Triple Mango, enfes tropikal mango aromasıyla dolu, kullanıma hazır bir tek kullanımlık pod moddur.
0,00 TL
Saltica Breeze 600, çilek, ahududu ve kiraz aromalarını birleştiren lezzetli bir tek kullanımlık pod mod cihazdır.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Pina Colada, kullanımı kolay ve keyifli bir kullan at pod moddur. Ananas ve hindistan cevizi aroması bulunur.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Peach Ice, kullanımı kolay ve pratik bir tek kullanımlık pod moddur ve ferahlatıcı şeftali aromasıyla tatlandırılmıştır.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Love 99, kullanımı kolay ve pratik bir şekilde keyifli ve benzersiz lezzetli bir pod mod deneyimi sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Kiwi Passion Fruit Guava, pod mod cihazıyla kullanılan ve nefes alırken ferahlatıcı kivi, çarkıfelek ve guava aromaları sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Gummy Bear, kullanımı kolay bir kullan at pod moddur, şekerleme aroması ise tatlı ve lezzetli bir aroma sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Double Apple, kullanımı kolay ve pratik bir pod mod cihazdır; elma aromalı likitiyle tatlı ve ferah bir deneyim sunar.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Blueberry Sour Raspberry, lenfes yaban mersini ve ahududunun buluştuğu benzersiz bir kullan at pod moddur.
0,00 TL
Saltica Breeze 600 Blue Razz Ice, taze ve buzlu mavi ahududu aromasıyla dolu, kullanıma hazır bir tek kullanımlık pod moddur.

Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara, popüler İngiliz Saltica markasının ürettiği tek kullanımlık Pod Moddur. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod, Kullan At Pod Mod kullanıcıları için Salt Likit, Salt Likit doldurma, kartuş ya da coil değiştirmelerine gerek kalmadan favori salt likitlerinin tadını çıkarmanın yepyeni seçeneğidir. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod, gittiğiniz her yerde rahatça taşıyabileceğiniz bir tek kullanımlık Kullan At Pod Mod cihazdır. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod, 600 çekim kapasitesine sahip, 600 mAh uzun ömürlü dahili pili ile birlikte gelir. Böylelikle Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod cihazınızı tüm gün boyunca sorun yaşamadan kesintisiz bir şekilde rahatça kullanabilirsiniz. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod, 2 ml salt likit içeren önceden doldurulmuş hazır ve bütünleşik kartuşu ile birlikte hazır halde gelir. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod'un herhangi bir düğmesi bulunmayan ve kullanımı son derece kolay bir Pod Mod cihazdır. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod'u etkinleştirmek ve kullanmaya başlamanız için ağızlıktan nefes almanız yeterli olacaktır. Kartuştaki Salt Likit bittiğinde, tek kullanımlık Kullan At Pod Mod cihazı bittiğinde yenisiyle değiştirebilirsiniz. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod, modern,şık ve estetik tasarımı göz alıcı ergonimisi ve kullanım kolaylığı ile benzerlerinden bir kaç adım öne çıkıyor. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod, kolay ve sorunsuz bir Kullan At Pod Mod deneyimi isteyen Pod Mod kullanıcıları için en uygun Kullan At Pod Mod cihazlardan bir tanesidir. Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod, meyve, tütün ve tatlı aromaları da dahil olmak üzere zengin aroma seçenekleri ve Saltica uzmanlığı ile geliştirilmiş Salt Likitler sunar. Salrica Breeze en keyif aldığınız aromaları bu Kullan At Pod Mod cihazlarda bulabileceğiniz anlamına gelir. Düzenli bakım gerektiren geleneksel Pod Mod cihazların tam aksine, Saltica Breeze 600 Kullan At Pod Mod tamamen tek kullanımlık ve hazır bir cihazdır. Başarısını tüm dünyada ispatlamış olan LİDER SALTİCA markasının en yeni Kullan At Pod Mod ürünlerinden biri olan Saltica Breeze Kullan At Pod Mod, Türkiye'de tek yetkili satış noktası olan www.juul-podmod.com web sayfasında satışta. Siz de tüm Türkiye'den sipariş vererek %100 orijinal ürün garantisi, uygun fiyat ve kapıda ödeme avantajı ile güvenle Saltica Breeze Kullan At Pod Mod çeşitlerini satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı