Ripe Vapes Kullan At

(2)
199,00 TL 390,00 TL
Ripe Vapes VCT Disposable Pod Mod, kullanımı kolay ve taşınabilir bir cihazdır; içerisinde vanilya, kahve ve tütün aromaları bulunur.
199,00 TL 390,00 TL
Ripe Vapes Latte Disposable Pod Mod, kahve aromalı likitiyle kullanıcılarına pratik ve lezzetli bir pod mod deneyimi sunan bir cihazdır.
(1)
199,00 TL 390,00 TL
Ripe Vapes Mango Freez Disposable Pod Mod, lezzetli mango aromasıyla dondurma tadını birleştirirken, kullanımı kolay ve taşınabilir bir cihazdır.
(1)
199,00 TL 390,00 TL
Ripe Vapes Watermelon Freez Disposable Pod Mod, serinletici karpuz aromasıyla ferah bir deneyim sunar.
(1)
199,00 TL 390,00 TL
Ripe Vapes Blue Raspberry Freez Disposable Kullan At Cihaz, 3000 puff (çekim) kullanım ömrü vardır ve mavi ahududu özüyle menthol ferahlığının birleşip kullanıcılarına en kolay...
YAKINDA
-191,00 TL
(1)
199,00 TL 390,00 TL
Ripe Vapes Mint Freez Disposable Pod Mod, ferahlatıcı nane aromasıyla dondurucu bir deneyim sunar.

Ripe Vapes Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara, kullanışlı bir deneyim sunan tamamen kullanıcı memnuniyeti odaklı tasarımlar yapan oldukça popüler bir Elektronik Sigara ürünüdür. Cihaz, üstün kaliteli Salt Likitler ile önceden doldurulmuş olarak hazır halde gelir. Ripe Vapes Tek Kullanımlık Pod Cihazı, meyve, mentol ve tatlı aromaları dahil olmak üzere zengin bir aroma yelpazesi mevcuttur. Bu cihazlarda kullanılan Salt Likit, bitkisel gliserin (VG), propilen glikol (PG) ve doğal ve yapay aromalar dahil olmak üzere yüksek kaliteli özel bileşenler kullanılarak üretilir.

Ripe Vapes Kullan At cihazı, kapsülün tüm kullanım ömrü boyunca dayanacak şekilde tasarlanmış dahili ve uzun ömürlü bir pil ile tasarlanmıştır. Böylelikle bu Kullan At Pod Modun şarjı bittiğinde yenisiyle değiştirilebileceği anlamına gelir. Bu, yeniden doldurma veya şarj etme ihtiyacını ortadan kaldırır. Ripe Vapes Kullan At Pod Mod aynı zamanda öncelikli güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. Ripe Vapes’in güvenli ve güvenilir olacak şekilde tasarlandığını bilerek Kullan At Pod Mod deneyiminizin keyfini gönül rahatlığıyla çıkarabilmenizi sağlar. Ripe Vapes Tek Kullanımlık Pod Cihazında bulunan sektörün en popüler aromalarından bazıları Fiji Melons, Tropical Splash, Vanilla Custard ve Straw Nanners'dır. Her bir aroma yüksek kaliteli özel bileşenli malzemeler kullanılarak üretilirken muazzam, kusursuz ve kalıcı bir aroma sağlamak için tasarlanmıştır. İster tatlı ve meyveli aromaları ister kremsi ve tatlı benzeri aromaları tercih edin, damak tadınıza hitap edecek bir Ripe Vapes Kullan At Pod Mod mutlaka vardır.

Ripe Vapes Kullan At Pod Mod, www.juul-podmod.com web sayfasında Türkiye'de ilk defa satışa sunulmuştur. Şayet farklı bir Kullan At Pod Mod deneyimi arıyorsanız ve Ripe Vapes Salt Likitleri seviyorsanız www.juul-podmod.com web sayfasını ziyaret edip kapıda ödeme avantajı ile ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı