Nasty Juice Salt

490,00 TL
Nasty Juice Shisha Grape Raspberry Salt Likit, Harika aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
(1)
490,00 TL
Nasty Shisha Double Apple Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, elma aromalı bir salt likittir.
490,00 TL
Nasty Hippie Trail Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı meyve aromalarıyla dolu bir salt likittir.
490,00 TL
Nasty Menthol Tobacco Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, mentol ve tütün aromasını bir araya getiren bir salt likittir.
(7)
490,00 TL
Nasty Slow Blow Salt Likit 30 ML, Limon aroması ile en üst seviyede haz fırsatı. HEMEN TIKLA SATIN AL!!
(8)
490,00 TL
Nasty Asap Grape Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, yoğun üzüm aromalı bir salt likittir.
490,00 TL
Nasty Reborn Trap Queen Salt Likit 30ml, pod modlar için özel olarak tasarlanmış, nefis çilek aromalı bir likittir.
(6)
490,00 TL
Nasty Shisha Green Grape Salt Likit,dalından yeni kopmuş taze yeşil üzümün özel aroması ile içim keyfini doruklara taşıyan efsane lezzeti BİTMEDEN HEMEN AL!!!
(6)
490,00 TL
Nasty Juice Cushman Mango Grape Salt Likit, pod mod cihazlar için tasarlanmıştır, nefis mango ve üzüm aromalarını birleştiren bir salt likittir.
(5)
490,00 TL
Nasty Juice Cushman Mango Banana Salt Likit, pod modlar için özel olarak tasarlanmış, nefis mango ve muz aromalarıyla zenginleştirilmiştir.
(6)
490,00 TL
Nasty Juice Cushman Mango Strawberry Salt Likit, pod modlar için özel olarak tasarlanmış, nefis mango ve çilek aromalarıyla dolu bir likittir.
490,00 TL
Nasty Cushman Strawberry Salt Likit, pod modlar için özel olarak tasarlanmış, yoğun çilek aromalı bir likittir.
490,00 TL
Nasty Cushman Banana Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, mükemmel bir muz aromasına sahip salt likittir.
490,00 TL
Nasty Cushman Grape Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, nefis üzüm aromalı bir salt likittir.
(7)
490,00 TL
Nasty Vanilla Cuban Salt Likit,tütün ile zengin vanilya aromasını optimize eden özel bileşeni ve kalıcı,yoğun aroması ile kullanım rekoru kırıyor HEMEN AL!!!
490,00 TL
Nasty Mango Ice Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı mango aromasıyla dondurma lezzetini bir araya getirir.
(1)
490,00 TL
Nasty Watermelon Ice Salt Likit, serinletici ve lezzetli karpuz aromasıyla pod mod cihazlarınız için ideal bir seçenek.
(7)
490,00 TL
Nasty Cush Man Salt Likit, Harika aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
(9)
490,00 TL
Nasty Reborn Silver Blend Salt Likit, Harika aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
(9)
490,00 TL
Nasty Salt Bronze Blend Salt Likit,Tereyağlı kremsi vanilyanın tütün ile kombini sonucunda oluşan mükemmel kalıcı dolgun ve popüler AROMAYI TÜKENMEDEN ALIN!!!
(6)
490,00 TL
Nasty Bad Blood Salt Likit 30ML, pod modlar için özel olarak tasarlanmış bir likittir ve çilek ve yaban mersini aromalarıyla zenginleştirilmiştir.

Nasty Juice Elektronik Sigara sektöründe, benzersiz ve yüksek kaliteli aromalarıyla tanınan çok popüler bir Malezya e-Likit markasıdır. Marka 2015 yılında kuruldu ve yenilikçi lezzet kombinasyonları ve kaliteli içerikleri nedeniyle Elektronik Sigara topluluğunda hızla popülerlik kazandı. Nasty Juice, meyveli, mentollü ve tatlıdan ilham alan özel karışımlar da dahil olmak üzere çok çeşitli Salt Likit aromaları da sunmaktadır. Nasty Juice markasının en popüler aromalarından bazıları arasında frenk üzümü ve nane karışımı Bad Blood; ananas ve misket limonu karışımı Slow Blow ve mango ile nanenin lezzetli bir kombinasyonu olan Cush Man yer almaktadır. Nasty Juice'u diğer Salt Likit markalarından ayıran en önemli şeylerden biri de kalite ve güvenliğe olan yüksek bağlılığıdır. Nasty Juice markanın tüm Salt Likitleri yüksek kaliteli içeriklerle üretilir ve zararlı kirleticilerden arınmış olduklarından emin olmak için ayrıntılı testlerden geçirilir. Ayrıca Nasty Juice, ürünlerinin güvenliğini sağlamak için sadece çocuklara dayanıklı özel şişeler kullanmaktadır. Kalite ve güvenliğe olan bağlılığının yanı sıra Nasty Juice, göz alıcı ambalajlarıyla da kullanıcıların takdir ve beğenisini kazanmıştır. Her bir Salt Likit, mağaza raflarında göze çarpan cesur ve ayırt edici bir tasarıma sahip eşsiz renkli ve göz alıcı bir şişelerde paketlenmiştir. Genel olarak Nasty Juice, Pod Mod kullanıcılarına yüksek kaliteli ve lezzetli Salt Likitler sağlamaya kendini adamış bir markadır. Eşsiz lezzet kombinasyonları, güvenliğe olan bağlılığı ve dikkat çekici ambalajı ile Nasty Juice'un dünyanın dört bir yanındaki Pod Mod kullanıcıları arasında favori haline gelmesi hiç te şaşırtıcı değildir. Denemek için yeni bir Salt Likit markası arıyorsanız, Nasty Juice kesinlikle deneyimlemeye değer bir markadır. www.juulpomod.com web sayfasından orijinal Nasty Juice Salt Likit çeşitlerini kapıda ödeme avantajı ile satın alabilir ve keyifle Pod Mod cihazlarınızda kullanmaya hızlıca başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı