Nasty

(8)
219,00 TL
Nasty Fix Slow Blow Pod, kompakt boyutuyla kullanımı kolay bir pod mod cihazıdır, nefis bir ananas limonata tadı sunar.
(7)
219,00 TL
Nasty Fix Cush Man Pod, kompakt boyutuyla kullanımı kolay bir pod mod cihazıdır, tropikal mango aromasıyla ferahlatıcı bir deneyim sunar.
(8)
249,00 TL
Nasty Fix Havana Tobacco Pod, zengin ve yoğun tütün aromasıyla sizi etkisi altına alırken, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığıyla öne çıkıyor.
(5)
219,00 TL
Nasty FIX Pod, kullanımı kolay ve taşınabilir bir pod mod cihazıdır; likiti ise zengin ve lezzetli aromalarla doludur.
(7)
219,00 TL
Nasty Fix Asap Grape Pod, şık ve kullanışlı bir pod mod cihazıdır; üzüm aromalı likitiyle tatlı ve ferah bir deneyim sunar.
(5)
219,00 TL
Nasty Fix Watermelon Ice Pod, şık pod mod tasarımıyla kullanıcılarına kolaylık sağlarken, karpuz aromasıyla tatlı bir pod mod deneyimi sunar.

Nasty Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara, her zaman hareket halinde olan Pod Mod kullanıcıları için mükemmel olan yüksek kaliteli, kompakt,ergonomik ve kullanımı kolay bir Kullan At Pod Mod cihazıdır. Bu tek kullanımlık cihazlar, pürüzsüz ve tatmin edici bir Kullan At Pod Mod deneyimi sağlayan %5 Salt Nikotin konsantrasyonuna sahip 1,3 ml Salt Likit ile önceden doldurulmuş olarak gelir. Nasty Kullan At Pod Mod Vapers’ların kullanım kolaylığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çekerek etkinleştirilir, yani basılacak düğme veya ayarlanacak karmaşık bölümleri yoktur. Cihazı etkinleştirmek için kullanıcıların ağızlıktan nefes almaları pürüzsüz ve lezzetli buharın tadını çıkarmaya yeterlidir. Nasty Kullan At Pod Mod cihazın en önemli özelliklerinden biri de uzun ömürlü bir bataryaya sahip olmasıdır. Cihaz başına 300 puf sağlayabilen 280mAh pil ile çalışır, bu da Nasty’i tüm gün kullanım için mükemmel hale getirir. Ek olarak, cihaz sızıntıya dayanıklı olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır, böylece en sevdiğiniz Salt Likitin tadını herhangi bir sızıntı veya dökülme olmadan çıkarabilirsiniz. Nasty Kullan At Pod Mod, Mango, Üzüm, Yeşil Elma, Karpuz ve daha fazlası dahil olmak üzere pek çok yoğun lezzetli aromada mevcuttur. Her bir aroma, mükemmel bir tatlılık ve doyurucu yoğun boğaz vurumu dengesi ile pürüzsüz ve tatmin edici bir Kullan At Pod Mod deneyimi sağlamak için özenle hazırlanmıştır. Genel olarak, Nasty Kullan At Pod Mod, kullanımı çok kolay ve harika tatmin edici lezzet sunan yüksek kaliteli bir cihaz arayan Kullan At Pod Mod kullanıcıları için son derece güvenilir ve kullanışlı bir Pod Mod seçeneğidir. Uzun ömürlü pili, sızdırmaz tasarımı ve lezzetli aromaları ile Nasty Kullan At Pod Mod, her deneyim seviyesinden Pod Mod kullanıcısı için mükemmel tercih olması ile bilinir. Diğer Nasty müdavimleri gibi sizler de Nasty Kullan At Pod Mod' u deneyimlemek isterseniz www.juul-podmod.com adresinde güvenle satın alabilirsiniz, kapıda ödeme avantajı ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı