Naked Salt

435,00 TL
Naked Cuban Blend Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, zengin ve yoğun bir tütün aromasına sahip bir salt likittir.
435,00 TL
Naked American Patriots Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, yoğun tütün aroması sunan bir likittir.
390,00 TL
Naked Really Berry Salt Likit, pod modlar için özel olarak tasarlanmış bir tütün ürünüdür ve yoğun meyve aromasıyla damakları şenlendirir.
390,00 TL
Naked Menthol Melon Salt, serinletici nane ve tatlı kavunun mükemmel uyumunu sunan bir salt likittir. Ferahlatıcı aroma!
390,00 TL
Naked Mango Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tropikal ve lezzetli mango aromasıyla tatlı bir deneyim sunar.
435,00 TL
Naked Strawberry Pom Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı çilek ve nar aromalı bir salt likittir.
390,00 TL
Naked Mint Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı nane aromalı bir salt likittir.
390,00 TL
Naked Melon Kiwi Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı melon ve kivi aromalarıyla dolu bir salt likittir.
(5)
390,00 TL
Naked Lava Flow Salt Likit 30ml, tropikal meyvelerin mükemmel bir karışımını sunan bir aromaya sahiptir.
(4)
390,00 TL
Naked Hawaiian Pog Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tropikal meyvelerin mükemmel uyumunu sunar.
390,00 TL
Naked Euro Gold Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, zengin ve yoğun tütün aromalı bir salt likittir.
(7)
390,00 TL
Naked Berry Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, taze ve meyvemsi bir aroma sunan bir likittir.
390,00 TL
Naked Amazing Mango Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, muhteşem mango aromalı bir salt likittir.

Naked Salt, Elektronik Sigara sektöründeki en popüler e-Likit markası Naked 100'ün Salt Likit serisinden biridir. Naked salt likit, daha yumuşak ve daha tatmin edici bir salt likit deneyimi sağlayan salt nikotin içerecek şekilde en son teknoloji ile özel olarak tasarlanmıştır. Naked Salt Salt Likit meyve, tatlı, mentol ve tütün karışımları da dahil olmak üzere çok çeşitli aromalar mevcuttur. Naked Salt Salt Likitlerin temel özelliklerinden biri daha yüksek nikotin yoğunluğuna sahip olmasıdır. Bu ürünlerde kullanılan tuz nikotin, geleneksel serbest baz nikotinden daha hızlı bir şekilde kan dolaşımı tarafından emilerek daha güçlü ve daha hızlı bir nikotin vurumu sağlar. Bu, Naked Salt Salt Likit Elektronik Sigaraya geçmek isteyen, yeni vaperslar için de idealdir Naked Salt Salt Likit yüksek kaliteli özel malzemelerle üretilerek benzersiz ve keyifli bir Pod Mod deneyimi sağlamak için özenle hazırlanır. Naked Salt markası en son teknoloji ile, her bir aromanın iyi dengelenmiş ve tatmin edici olmasını sağlamak için detaylara standart üstü bir ihtimam gösterir. Naked Salt Salt Likit serisindeki en favori aromalardan bazıları Hawaiian Pog, Lava Flow ve Really Berry'dir. Bu aromaların hepsi, en özenli Pod Mod kullanıcılarını bile en fazla memnun edecek lezzetli ve oldukça tatmin edici bir Salt likit deneyimi sağlamak için üretilmiş ve geliştirilmiştir. Naked Salt Salt Likitte, harika aroma seçeneklerine ek olarak çeşitli nikotin yoğunlukları da mevcuttur. Bu, ister daha düşük bir nikotin konsantrasyonu ister daha güçlü bir nikotin vurumu arıyor olsunlar, tüm kullanıcıları memnun etmek için doğru olan yoğunluğu seçmelerine imkan verir. Naked Salt Salt Likitin 30ml şişelerde mevcuttur. Şeffaf bir şişe ve okunması ve anlaşılması kolay minimalist etiketleme ile ambalajları şık ve modern dir. Naked Salt Salt Likit, salt nikotin içeren yüksek kaliteli e-Likitler arayan Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli lezzetli aromaların yanı sıra farklı nikotin yoğunlukları ile Naked Salt, hem yeni hem de deneyimli Pod Mod kullanıcılarını tam anlamı ile doyuma ulaştırır. www.juul-podmod.com web sayfasında Naked Salt Likit'in tüm aromalarına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca İstanbul, Ankara ve İzmir'in yanı sıra tüm Türkiye'den kapıda ödeme avantajı ile sipariş edebilir, %100 orijinallik ve hızlı teslimat özelliği ile kısa zamanda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı