Moti Kartuş

430,00 TL
Vaporesso Moti X - X Mini Kartuş,dayanıklı uzun ömürlü yüksek kaliteli malzemeden yapılmış bu özel ürünle içim DENEYİMİNİ MUTLAKA SİZ DE YAPIN!!
(1)
530,00 TL
Vaporesso Moti X Mini Coil, içim kalitesini kesintiye uğramadan yüksek performansla devam ettirmede en etkili bileşenlerden biri.
430,00 TL
Vaporesso Moti X Play Pod Kartuş,dayanıklı uzun ömürlü içim keyfini efsaneye dönüştüren bu ürünü mutlaka BİR TIKLA SİPARİŞ EDİP DENEYİMLEYİN!!!
(1)
530,00 TL
Vaporesso Moti X Play Coil,kaliteli malzemeden yapılmış dayanıklı özel bileşenlerden oluşan ürün içim kalitesini yükseltir. SİZ DE DENEYİN!!!

Moti Pod Kartuşu, son yıllarda önemli bir takipçi kitlesi edinmiş oldukça popüler bir Elektronik Sigara markası olan Moti'nin bir ürünüdür. Moti Pod Kartuşu tipik olarak çoğu kullanıcı için yeterli olan 1-2 ml'lik bir Likit kapasitesine sahiptir. Bu kapasite, kullanıcının kartuşu yeniden doldurmaya ihtiyaç duymadan önce önemli bir süre boyunca sorunsuz Pod Mod kullanımı sağlar. Kartuşun yeniden doldurulması kolaydır ve kullanıcılar en sevdikleri Salt Likit ile hızlı bir şekilde doldurabilirler. Moti Pod Kartuşunun içindeki atomizer coili tipik olarak 0,35-1,2 ohm arasında bir dirence sahiptir. Bu direnç, cihazın düşük güç çıkışını korurken yeterli yoğun buhar üretmesini sağlar. Bu düşük güç çıkışı, cihazın pilinin çok daha uzun süre dayanması anlamına geldiğinden bu da cihaz için önemli bir avantajdır. Moti Pod Kartuşu makul miktarda buhar üretir, kullanılan Pod Mod cihaza ve Salt Likite bağlı olarak değişebilir. Kullanıcılar, Pod Mod kullanım deneyimlerini özelleştirmek ve buhar üretimini artırmak veya azaltmak için hava akışını ayarlayabilirler. Moti Pod Kartuş, kullanıcılarına bir dizi özellik sunan oldukça popüler bir Elektronik Sigara ürünüdür. Ayarlanabilir hava akışı, ve dengeli güç çıkışı ile Moti Pod Kartuşu, hem yeni başlayan, hem de deneyimli Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçenek haline getirir. Kullanıcılar, cihazın kullanımı ve bakımıyla ilgili ipuçlarını takip ederek Moti Pod Kartuşlarından en iyi performansı ve verimi elde edebilirler.

Tüm Moti ürünlerini yerinizden bile kalkamadan wwwjuul-podmod.com web sayfası üzerinden sipariş edebilir, ister İstanbul ister Ankara ya da Türkiye'nin herhangi bir yerinde olun 3 iş günü içinde temin edip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı