Moti

1.290,00 TL
Vaporesso Moti X Pod Mod,olağanüstü yüksek performansa sahip cihazı kullanırken alacağınız keyif diğerlerinde olmadığından elinizden düşürmemeyi GÖZE ALIN!!!
(3)
760,00 TL
Vaporesso Moti X Mini Pod Mod,yüksek teknoloji,özel tasarım, kesintisiz performansla ve dayanıklılığı ile baş döndüren cihaza BİR TIKLA HEMEN SEN DE ULAŞ!!!
(2)
1.190,00 TL
Vaporesso Moti X Play Pod Mod,Vaporessonun enlerin başında yer alan her yönüyle mükemmel olan bu özel cihazı SİZ DE HEMEN KULLANMA AYRICALIĞINI YAŞAYIN!!!

Genel olarak, Moti Pod Mod Elektronik Sigara cihazları kolaylık, dayanıklılık ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığıyla bilinir. Her deneyim seviyesinden Pod Mod kullanıcısı için Elektronik Sigara deneyimini geliştirmek üzere tasarlanmış çok çeşitli yüksek kaliteli popüler Elektronik Sigaralar ve aksesuarlar sunarlar. Moti Pod Mod Elektronik Sigara geliştirdiği mükemmel Coil sistemi ile birlikte Salt Likitlerdeki aromaları en kusursuz şekilde size sunar ve başarılı dolgun boğaz vurumu ile pek çok Pod Mod kullanıcısını oldukça memnun eder. Salt Likit kullanan Pod Mod cihazlar arasında hızla dikkatleri üzerine çeken Moti Pod mod şimdi www.juul-podmod.com web sayfasında sizlerle buluşuyor. Türkiye’nin istediğiniz yerinden sipariş verebilir kapıda ödeme avantajı ile ürünlere güvenle sahip olabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı