Loaded Salt

245,00 TL
Loaded Cran Apple Juice Iced Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı ve elma lezzeti sunar.
235,00 TL
Loaded Chocolate Glazed Nicotine Salts, yoğun çikolata aromasıyla dolu bir likit ve pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmıştır.
235,00 TL
Loaded Smores Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için tasarlanmış, çikolata, şekerleme ve graham kraker aromalarını bir araya getiren bir likittir.
149,00 TL
Loaded Glazed Donut Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tatlı ve lezzetli bir aroma sunan bir salt likittir.
149,00 TL
Loaded Cookie Butter Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak üretilmiş, yoğun ve lezzetli bir tütün aromalı salt likittir.

Loaded Salt Elektronik Sigara, en popüler e-Likit üreticisi olan Loaded'ın Salt Likit serisidir. Bu Salt Likit serisi, daha yumuşak ve daha tatmin edici bir Pod Mod deneyimi sağlayan salt nikotin içerecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Loaded Salt Salt Likit meyve, tatlı ve şeker aromaları da dahil olmak üzere çeşitli aromalarda mevcuttur. Loaded Salt Salt Likitin temel faydalarından biri daha yüksek nikotin konsantrasyonuna sahip olmasıdır. Bu ürünlerde kullanılan tuz nikotin, geleneksel serbest baz nikotinden daha hızlı bir şekilde kan dolaşımı tarafından emilerek kullanıcıların oldukça güçlü ve daha hızlı bir nikotin doyumuna ulaşmalarını sağlar. Bu, Loaded Salt Salt Likiti Elektronik Sigaraya geçmek isteyen, sigara içenler için ideal bir seçim haline getirir. Loaded Salt Salt Likit yüksek kaliteli özel alaşımlı malzemelerle üretilir, benzersiz ve keyifli bir Salt Likit deneyimi sağlamak için özenle hazırlanır. Marka,piyasada her bir aromanın iyi dengelenmiş ve tatmin edici olmasını sağlamak için ince detaylara gösterdiği ihtimamla bilinir. Loaded Salt serisindeki en popüler aromalardan bazıları Cran-Apple Juice, Strawberry Jelly Donut ve Glazed Donuts'tır. Bu aromaların hepsi, en seçici Pod Mod kullanıcılarını bile oldukça memnun edecek lezzetli ve tatmin edici bir deneyim sağlamak için tasarlanmıştır. Genel olarak, Loaded Salt, salt nikotin içeren yüksek kaliteli özel Salt Likitler arayan kullanıcılar için mükemmel bir tercihtir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli özel bileşenli lezzetli aromalar ile kalite ve tutarlılık konusunda bir üne sahip olan Loaded Salt, hem yeni hem de deneyimli Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçenektir. Tüm Loaded Salt ürünlerine www.juul-podmod.com adresinden ulaşabilir, Türkiye'nin her yerinden kapıda ödeme avantajı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı