Justfog

(8)
720,00 TL
Justfog Minifit Pod Mod,diğer adı ile cep herkülü olarak ta bilinen cihaz boyundan çok büyük performansla şaşırtmaya devam ediyor HEMEN AL
(10)
780,00 TL
Justfog Minifit S Pod,tasarımı kullanımı ve performansı ile şaşırtan bu yüksek performanslı ürünü hemen SEN DE AL KULLANMA AYRICALIĞINI YAŞA!!!
(7)
750,00 TL
Justfog Minifit Max Pod Mod,ellektronik sigara kullanıpta minifiti olmayan kalmadı.kullanımı taşıması her şeyiyle mükemmel HEMEN SEN DE AL!!!

Justfog Elektronik Sigara tüm kullanıcılarına kompakt ve taşınabilir Pod Mod ürünleri ile harikalar yaratıyor. Özellikle her seviyeden Pod Mod kullanıcılarına hitap eden Justfog Elektronik Sigara, Elektronik Sigara kullanıcılarının istediği tüm özellikleri şaşılacak şekildeki küçük cihazları ile Pod Mod kullanıcılarının yüksek beğenilerine beğenilerine sunuyor. Justfog Elektronik Sigara en sevdiğiniz Salt Likitler ile kullanımınızı çok daha da keyifli hale getirmeyi prensip edinmiştir.Oldukça güvenilir ve kaliteli bileşenlerden üretilen Justfog Elektronik Sigara pek çok Salt Likit ile kullanabilmenin yanı sıra aroma yoğunluğu ve tatmin edici boğaz vurumunu da Vapers’lara sunmaktadır. Justfog Elektronik Sigara tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de en çok tercih edilen markalardan birisi olmasının yanı sıra özellikle Minifit modeli ile çok öne çıkmaktadır. Justfog Elektronik Sigara, kullandığı kartuş teknolojisi ile yüksek aroma yoğunluğu sunarken sigaradan uzaklaşmak isteyen Pod Mod kullanıcılarının, tam ardığı nitelikleri taşıması sebebi ile Vapers’ların işini oldukça kolaylaştırma ve tercih sebebi olmaktadır. Yoğun boğaz vurumu sunan Justfog Pod Mod Elektronik Sigara hem gün boyunca kullanabileceğiniz kompakt bir cihaz sunarken hem de en sevdiğiniz Salt Likitinizin aroma yoğunluğunu tam olarak sizlere sunacaktır. Tüm Justfog Elektronik Sigara ürünlerini www.juul-podmod.com adresinden kapıda ödeme avantajı ile tüm Türkiye'den satın alınabilir, güvenle ve keyifle kullanabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı