I Love Salt

(5)
300,00 TL
I Love Salts Sweet Strawberry Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tatlı çilek aromalı bir likittir.
300,00 TL
I Love Salts Strawberry Guava Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, çilek ve guava aromasıyla enfes bir deneyim sunar.
(8)
275,00 TL
I Love Salts Pink Lemonade Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı limonata aromalı bir salt likittir.
(6)
275,00 TL
I Love Salts Blue Strawberry Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, mükemmel bir aroma sunan çilekli likittir.
300,00 TL
I Love Salts Blue Raspberry Ice Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı mavi ahududu aromalı bir likittir.
300,00 TL
I Love Salts Tropic Mango Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tropikal mango aromalı bir likittir.
(9)
275,00 TL
I Love Salts Sweet Tobacco Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, enfes tütün aromalı bir salt likittir.
300,00 TL
I Love Salts Strawberry Ice Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tatlı çilek aromalı bir salt likittir.
300,00 TL
I Love Salts Spearmint Gum Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı nane aromalı bir salt likittir.
300,00 TL
I Love Salts Luau Lemonade Salt Likit 30ml, Harika aroması ile dikkat çeken kalite deneyimi. HEMEN SATIN AL!
300,00 TL
I Love Salts Juicy Apples Salt Likit 30ml, Harika aroması ile dikkat çeken kalite deneyimi. HEMEN SATIN AL!
(8)
275,00 TL
I Love Salts Grappleberry Salt Likit 30ml, Harika aroması ile dikkat çeken kalite deneyimi. HEMEN SATIN AL!
300,00 TL
I Love Salts Classic Tobacco Salt Likit 30ml, Harika aroması ile dikkat çeken kalite deneyimi. HEMEN SATIN AL!
300,00 TL
I Love Salts Classic Menthol Salt Likit 30ml, Harika aroması ile dikkat çeken kalite deneyimi. HEMEN SATIN AL!
300,00 TL
I Love Salts Blue Raspberry Salt Likit 30ml, Harika aroması ile dikkat çeken kalite deneyimi. HEMEN SATIN AL!

‘’I Love Salts", salt nikotin içeren popüler çok bir Salt Likit markasıdır. Marka, pürüzsüz ve tatmin edici bir Salt Likit deneyimi sağlayan çok çeşitli orijinal aromaları ve yüksek kaliteli içerikleriyle sektörün liderleri arasında yerini almıştır.

I Love Salts markası, Elektronik Sigara endüstrisinde saygın bir isim olan Mad Hatter Juice tarafından üretilmektedir. E-Likitleri birinci sınıf özel malzemeler kullanılarak üretilir ve benzersiz ve keyifli bir Pod Mod kullanım deneyimi sağlamak için özenle hazırlanıp geliştirilir.

I Love Salts Salt Likitlerini kullanmanın başlıca avantajlarından biri oldukça yüksek nikotin konsantrasyonudur. Bu ürünlerde kullanılan tuz nikotin, geleneksel serbest baz nikotinden daha etkili bir nikotin iletimi sağlayarak Elektronik Sigaraya geçmek isteyen sigara içicileri için oldukça ideal bir seçimdir. I Love Salts markası meyve, tatlı, mentol ve tütün karışımları da dahil olmak üzere kullanıcılarına oldukça geniş bir aroma yelpazesi sunmaktadır. İster tatlı ve meyveli aromaları ister daha geleneksel tütün aromalarını tercih edin, I Love Salts markasında zevkinize uygun bir Salt Likit mutlaka vardır. Genel olarak, I Love Salts markası, salt nikotin içeren yüksek kaliteli Salt Likitler arayan Pod Mod kullanıcıları için oldukça popüler ve mükemmel bir seçimdir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli aromaların yanı sıra kalite ve istikrarlılık konusunda piyasadaki liderlerden biri olan I Love Salts markası, hem yeni hem de deneyimli Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir tercih oluşturur. www.juul podmod.com web sayfasından I Love Salts salt likitlerini %100 orijinallik garantisi ve birbirinden benzersiz aromalarından istediğinizi seçerek kapıda ödeme garantisi ile keyifle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı