Halo Salt

(5)
450,00 TL
Halo Kringle's Curse Menthol Salt Likit, mentol severleri çok daha yoğunlaştırılmış özel harman mentol ferahlığı ile doruklara çıkartıyor. Hemen satın al!!!
(7)
450,00 TL
Halo Ultra Salt Tribeca Likit, vanilya ve karamel aromalar ile harmanlanmış tütün lezzetiyle birleştirilmiş bir salt likittir. Tükenmeden satın almak için hemen tıkla!
(8)
450,00 TL
Halo Salt SubZero Likit, yoğun serin nane efekti sergileyen bir  elektronik sigara likiti dir. Çok güçlü mentol lezzeti içerir. Hemen satın al!
(11)
450,00 TL
Halo Freedom Juice Salt Likit, virginia tütününün sıra dışı ve hafif bir biçimde aroma haline getirildiği üründür. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!
(8)
450,00 TL
Halo Ultra Salt Torque 56 Likit, filtrelenmemiş tütün aroması. Tükenmeden hemen satın alın!
(8)
450,00 TL
Halo Menthol Ice Salt Likit 30ml, buzlu mentol aromasının farklı tonlarını bir arada sunuyor.
(8)
450,00 TL
Halo Turkish Tobacco Salt Likit 30ml cömert, yumuşak, güneşte kurutulmuş tütün lezzetlerini deneyimlemek için Karadeniz kıyılarına gitmenize gerek yok.

Halo Salt Likit, pürüzsüz ve tatmin edici dolgun boğaz vurumu ile bilinen sektörün en popüler Salt Likit serisidir. Yüksek kaliteli içeriklerle üretilen bu Salt Likitler, geleneksel e-Likitlere kıyasla daha güçlü bir nikotin deneyimi sunmak üzere özel olarak tasarlanmıştır. Halo Salt Likit Elektronik Sigara sektörünün en önemlilerinden biri olarak, Pod sistemleri veya başlangıç kitleri gibi düşük wattlı cihazlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış olmalarıdır. Bu, Halo Salt Likit’leri daha yüksek wattlı kullanım ile gelebilecek sertlik olmadan çok daha tatmin edici bir nikotin vuruşu arayan vapers’lar için mükemmel bir seçenek haline getirir. Halo Salt Likit, klasik tütün ve mentolden karpuz ve mavi ahududu gibi meyveli ve tatlı seçeneklere kadar çeşitli aromalarda gelir. Ayrıca, 20 mg'dan 50 mg'a kadar değişen çeşitli nikotin yoğunlukları sunarak, Pod Mod kullanıcılarının ihtiyaçlarına en uygun gücü seçmelerine imkan verir.

Yüksek kaliteli içeriklerine ve olağanüstü lezzet seçeneklerine ek olarak, Halo Salt Likit tutarlı ve güvenilir performanslarıyla da nam salmıştır. En son teknoloji ürünü olan bu Likitler yüksek teknoloji ile geliştirilir ve üretilirken, her şişenin aynı harika deneyimi sunmasını sağlamak için titiz kalite kontrol önlemlerine tabi tutulurlar. Halo Salt Likit, çok daha tatmin edici bir nikotin deneyimi arayan Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçenektir. Çok çeşitli aromaları ve nikotin yoğunluklarının yanı sıra üstün kalite ve tutarlılığa verdikleri önemle Pod Mod kullanıcıları arasında oldukça popüler bir Salt Likit üreticisi olmaları sektördeki liderliklerini pekiştirir ve en çok tercih edilen marka haline getirir.

Halo Salt Likit'i güvenle satın almak için www.juul-podmod.com web sayfasını ziyaret edebilir, Türkiye'nin her yerinden güvenle ve kapıda ödeme avantajı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı