Geek Bar Kullan At

(5)
250,00 TL
Geek Bar Sour Apple Disposable Pod, pratik ve kullanışlı bir pod mod cihazıdır; elma aromasıyla taze ve ekşi bir tat sunar.
(8)
250,00 TL
Geek Bar Peach Ice, kullanımı kolay ve taşınabilir bir pod moddur; serinletici mentol etkisiyle dondurulmuş şeftali aroması sunar.
(10)
250,00 TL
Geek Bar Banana Ice, kullanımı kolay ve pratik bir pod mod cihazıdır; bu lezzetli likit ise ferahlatıcı muz aromasıyla tatlı bir deneyim sunar.

Geek Bar Kullan At Pod Mod Elektronik Sigara, Geekvape uzmanlığı ile üretilen, sorunsuz, kullanışlı ve kullanımı kolay bir deneyim sunan piyasadaki en popüler bir Elektronik Sigara ürünüdür. Salt likit ile önceden doldurulmuş olarak gelen ve kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazır olan Geek Bar Kullan At Pod Mod, kusursuz bir Elektronik Sigara deneyimi isteyen Kullan At Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçenektir. Geek Bar Kullan At Pod Mod birbirinden benzersiz aroma zenginliğine sahiptir. Cihaz, Çilekli Dondurma, Yaban Mersini Ekşi Ahududu ve daha fazlası dahil olmak üzere lezzetli aroma zenginliğine sahiptir.

Geek Bar Kullan At Pod Mod, tatmin edici lezzet deneyimiyle de bilinir. Cihaz, her pufta doyurucu bir boğaz vurumu sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca Geek Bar Kullan At Pod Mod, pod mod deneyiminin keyfini daha uzun süre çıkarabilmenizi sağlayan sizi yarı yolda bırakmayacak uzun ömürlü bir pille donatılmıştır. Geek Bar Tek Kullanımlık Pod Cihazını kullanmanın bir diğer faydası da, kullanımı ve bakımı kolay tek kullanımlık bir cihaz arayan Kullan At Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçenek olmasıdır. Pili bittiği anda anında yenisiyle değiştirebilir ve yeni Kullan At Pod Mod cihazınızı kutusundan çıkarabilirsiniz. bu şekilde Salt Likit doldurma ve şarj etme gibi ayrıntıları dert etmenize gerek kalmaz. Geek Bar Kullan At Pod Mod ürünlerinin tamamına Türkiye'nin her yerinden www.juul-podmod.com web sayfası üzerinden ulaşabilir ve kapıda ödeme avantajı ile güvenle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı