Five Pawns Salt

219,00 TL
Five Pawns Grandmaster Salt Likit 30ml, pod modlar için özel olarak tasarlanmış, yoğun tütün aromalı bir salt likittir.
219,00 TL
Five Pawns Gambit Salt Likit 30ml, yoğun elma turtası aromasıyla pod mod cihazlar için idealdir.
219,00 TL
Five Pawns Castle Long Salt Likit 30ML, Harika aroması ile dikkat çeken kalite deneyimi. HEMEN SATIN AL!
(1)
219,00 TL
Five Pawns Black Flag Risen Salt Likit 30ml, yoğun kahve ve kremalı karamel aromalarıyla zenginleştirilmiş tütünlü salt likitidir.

Five Pawns Salt Likit, pek çok benzersiz ve gurme lezzetler sunan piyasadaki birinci sınıf bir e-Likit markasıdır. Five Pawns Salt Likit, ultra tatmin edici ve keyifli olması için özel olarak tasarlanmış pek çok lezzetli ve benzersiz aroma sunar. En popüler aromalardan bazıları kremalı fıstık ezmesi, muz kreması ve karamelin bir kombinasyonu olan Grandmaster; çikolata, nane ve vanilyanın bir karışımı olan Bowden's Mate ve kan portakalı ile Fransız vanilyasının bir kombinasyonu olan Queenside'dır. Five Pawns Salt Likit, e-Likitlerinde tuz nikotin kullanır. Tuz nikotin, sert boğaz vurumu olmadan daha yüksek nikotin yoğunluklarına izin veren daha yumuşak bir nikotin formudur. Five Pawns Salt Likit,rahatsızlık vermeden daha güçlü bir nikotin vuruşu isteyen Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçim haline getirir. Five Pawns Salt Nicotine, 20 mg'dan 50 mg'a kadar çıkabilen çeşitli nikotin yoğunlukları sunar. Bu, sigara içenlerin ister geleneksel sigaradan geçiş yapıyor olsun, ister daha güçlü bir nikotin vurumu tercih ediyor olsunlar, kendileri için en uygun nikotin yoğunluğunu seçmelerine imkan verir.

Five Pawns Salt Likit, farmasötik sınıf nikotin, bitkisel gliserin (VG) ve propilen glikol (PG) dahil olmak üzere yüksek kaliteli özel bileşenlerle üretilmiştir. Five Pawns Salt Likit 30ml şişe boyutlarında mevcuttur. Bu, yoğun Salt Likit tüketen, yapan ve en sevdikleri aromaları stoklamak isteyen Pod Mod kullanıcıları için uygundur. Five Pawns Salt Likit, bir dizi benzersiz ve gurme tatlar sunan birinci sınıf bir e-Likit markasıdır. Tuz nikotin kullanımı, yüksek kaliteli içerikler ve uygun şişe boyutu, yüksek kaliteli ve keyifli bir Salt Likit deneyimi arayan Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçimdir. Five Pawns Salt Likit, detaylara verdikleri önem ve kaliteye olan bağlılıklarıyla Five Pawns Salt Likit, premium bir Salt Likit arayan her Pod Mod kullanıcısının radarında olması gereken bir markadır.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı