Elf Bar Kartuş

(4)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Watermelon Pod Kartuş, ferahlatıcı karpuz aromalı likitiyle tatlı ve taze bir pod mod deneyimi sunar.
(5)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Strawberry Kiwi Pod Kartuş, Elf Bar Elfa uyumlu kartuş, ferahlatıcı çilek ve kivi aromalı likitiyle tatlı ve taze bir deneyim sunar.
(6)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Strawberry Ice Cream Pod Kartuş, lezzetli çilekli dondurma aromasıyla tatlı bir pod mod deneyimi sunan bir pod mod kartuşudur.
(4)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Kiwi Passion Fruit Guava Pod Kartuş, Elfa pod kartuştur, nefis kivi, çarkıfelek ve guava aromalarını bir araya getirir.
(3)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Cola Pod Kartuş, kullanımı kolay bir pod kartuştur; ferahlatıcı ve lezzetli bir kola aromasına sahiptir.
(4)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Blueberry Sour Raspberry Pod Kartuş, yüksek performanslı bir pod kartuştur, enfes yaban mersini ve ekşi ahududu aromalarına sahip.
(7)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Blueberry Pod Kartuş, kullanımı kolay bir pod kartuştur; yüksek performansıyla sizi tatmin eder. Enfes yaban mersini aroması sunar.
(5)
400,00 TL
Elf Bar Elfa Banana Pod Kartuş, kompakt ve kullanımı kolay bir pod kartuştur; muz aromalı likit ile tatlı bir deneyim sunar.

Elf Bar, kullan At Elektronik Sigara Endüstrisinde Pod kartuşları da dahil olmak üzere yüksek kaliteli Pod Mod cihazları ve aksesuarları üreten tanınmış bir markadır. Elf Bar Pod Kartuşları, mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi ile tatmin edici bir Pod Mod deneyimi sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Elf Bar Pod Kartuşları yüksek kaliteli özel alaşımlı malzemelerden yapılmıştır ve kullanımı çok kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Genellikle tek kullanımlıktırlar ve Salt Likit bittiğinde kolayca değiştirilebilirler. Elf Bar Pod kartuşları, Elektronik Sigara kullanımı ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçmenize imkan tanıyan çeşitli boyutlarda ve kapasitelerde gelir. Bunun yanı sıra Elf Bar çeşitli direnç seviyelerinde gelirler, böylece seçtiğiniz hazır Salt Likit ile en iyi şekilde çalışan birini bulabilirsiniz. Elf Bar Pod kartuşlarını kullanmanın bir diğer avantajı da uygun fiyatlı olmalarıdır. Piyasada rekabetçi fiyatlara sahiptirler ve bu da Elf Barı mükemmel bir seçenek haline getirir. Genel olarak, Elf Bar Pod Kartuşları kullanımı çok kolay, uygun fiyatlı, mükemmel lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlarlar. Orijinal Elf Bar kartuşlarını %100 orijinallik garantisi ile İstanbul, Ankara, İzmir ve tüm Türkiye'den www.juul-podmod.com adresi üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı