Elf Bar

(6)
590,00 TL
Elf Bar Elfa Pod Mod, kompakt tasarımıyla kolay taşınabilirlik sağlar ve yüksek performans sunar; 550mAh pil ve 2 ml likit kapasitelidir.

Elf Bar, Elektronik Sigara kullanıcılarının tüm deneyim seviyesindeki ister yeni başlasın, ister deneyimli kullanıcı olsun Elektronik Sigara kullanıcıları için bir dizi kompakt, ergonomik ve kullanışlı bir cihaz sunan bir Elektronik Sigara markasıdır. Bu tüm Elektronik Sigara kullanıcıları tarafından tercih edilen kullanımı çok kolay, taşınabilir ve uygun fiyatlı olacak şekilde tasarlanmıştır, bu da onları basit ve kullanışlı bir Elektronik Sigara deneyimi arayan Vapers’lar için mükemmel bir seçenek haline getirirken, getirir. Basitliklerine rağmen, Elf Bar, Elektronik Sigara cihazları pek çok özelleştirme seçeneği sunmaktadır. Elf Bar, cihazlarında çeşitli aromalar ve nikotin yoğunlukları mevcuttur, bu da Pod Mod kullanıcılarının zevklerine hitap edecek en uygun cihazı, seçip içim deneyimi yapmalarına olanak tanır. Bu özelliklere ek olarak, bazı cihazlar ayarlanabilir hava akışı sunarak Elektronik Sigara, kullanıcılarının üretilen yoğun buhar ve tatmin edici aroma miktarını özelleştirmesine imkan verir.

Elf Bar Elektronik Sigaraların bir diğer avantajı da oldukça kolay taşınabilir olmalarıdır. Bu cihazlar kompakttır ve taşıması kolaydır, bu da cihazları hareketli yaşam tarzını benimsemiş kullanıcıların gönül rahatlığı ile Elektronik Sigara içim keyfini mükemmel hale getirir. Elf Bar Elektronik Sigara, birbirinden şık renk desen seçenekleri ve özel alaşımlı kaplamaları cihazları görenlerin beğenisini kazanmaktadır. Bu da Pod Mod kullanıcılarının kişisel tarzlarına uygun bir cihaz seçmesine olanak tanır. Genel olarak Elf Bar Elektronik Sigaraları, kullanımı kolay ve rahatlıkla taşınabilir bir seçenek arayan Elektronik Sigara kullanıcıları için basit ve kullanışlı bir tam doyuma ulaştıran bir Elektronik Sigara deneyimi sunar www.juul-podmod.com web sayfası üzerinden tüm Elf Bar Elektronik Sigara ürünlerine %100 orjinallik garantisi ile ulaşabilir kapıda ödeme avantajı ile satın alıp güvenle kullanabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı