E-Likit

475,00 TL
Dinner Lady Watermelon Slices Likit, tatlı ve ferahlatıcı su karpuzu aromasıyla pod mod cihazlarınız için ideal bir seçenek.
475,00 TL
Dinner Lady Apple Sours Ice Salt Likit 30ml, Elma aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
475,00 TL
Dinner Lady Bubble Mint Likit, tatlı nane ve sakız aromalı ferahlık sunar. Eşsiz bir lezzet deneyimi için hemen deneyin!
(1)
550,00 TL
Ripe Vapes VCT Bold Likit 60ml, yoğun vanilya, krema ve Türk tütünü aromalarının mükemmel uyumunu sunan bir pod mod likitidir.
475,00 TL
Dinner Lady Pink Wave Likit, Harika aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
475,00 TL
Dinner Lady Fruit Splash Likit, Harika aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
475,00 TL
Dinner Lady Berry Tart Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir likittir ve enfes çilekli tart aromasıyla damakları şenlendirir.
475,00 TL
Dinner Lady Purple Rain Likit, Harika aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
475,00 TL
Dinner Lady Blackberry Crumble Likit, leziz bir pod mod likiti olup, yoğun ve tatlı bir böğürtlen aromasıyla damakları şımartır.
(1)
475,00 TL
Dinner Lady Strawberry Bikini Likit, tatlı ve taze çilek aromasıyla pod mod cihazlarınızda mükemmel bir deneyim sunar.
(1)
550,00 TL
Ripe Vapes VCT Likit 60ml, pod mod cihazlar için ideal salt likit, vanilya, kahve ve pürüzsüz tütün aromalarının mükemmel bir karışımını sunuyor.
(8)
475,00 TL
Dinner Lady Lemon Tart Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, enfes limonlu tatlı aromasıyla damakları şenlendiren bir likittir.
475,00 TL
Dinner Lady Sweet Tobacco Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tatlı tütün aromalı bir likittir.
475,00 TL
Dinner Lady Sweet Fusion Likit, meyveli şekerleme aromasıyla pod mod cihazlarınızda mükemmel bir tat deneyimi sunar.
475,00 TL
Dinner Lady Peachmint Iced Tea Likit, serinletici bir içecek olan buzlu şeftali ve nane aromalarını birleştirerir.
475,00 TL
Dinner Lady Bubble Trouble Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, lezzetli ve tatlı bir bubblegum aromasına sahip bir likittir.
475,00 TL
Dinner Lady Cafe Tobacco Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, zengin kahve aromasıyla harmanlanmış bir tütün likitidir.
475,00 TL
Dinner Lady Strawberry Macaroon Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, lezzetli çilekli makaron aromalı bir likittir.
475,00 TL
Dinner Lady Flip Flop Lychee Likit, ferahlatıcı lychee aromasıyla pod mod cihazlarınız için ideal bir seçenek; yoğun buhar ve tat garantisi sunuyor.
475,00 TL
Dinner Lady Lemon Ice Tea Likit, serinletici limon ve buzlu çay aromasıyla pod mod cihazlarınızda kullanabileceğiniz enfes bir likittir.
(1)
475,00 TL
Dinner Lady Mango Ice Tea Likit, serinletici mango ve buzlu çay aromasıyla pod mod cihazlarınızda kullanabileceğiniz lezzetli bir likittir.
(12)
590,00 TL
Five Pawns Castle Long Likit, zengin ve sofistike bir tütün aromasına sahip premium bir likittir; Pod mod cihazlarında kullanıma uygundur.
(1)
550,00 TL
Ripe Vapes Clove Likit 60ml, yoğun karanfil aromasıyla, zengin buhar üretimi ve tatlı baharatlı lezzetiyle sizi büyüleyecek.
(6)
399,00 TL
Nasty Juice Vanilla Cuban, yoğun vanilya ve tütün aromasıyla zenginleştirilmiş bir likittir ve pod mod cihazlar için uygundur.
(6)
399,00 TL
Nasty Juice Broski Berry Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, enfes bir karışım olan yaban mersini aromalı bir likittir.
(7)
399,00 TL
Nasty Juice Stargazing Likit, pod modlar için özel olarak tasarlanmış bir likittir ve mango, çilek ve nane aromasıyla enfestir.
(7)
399,00 TL
Nasty Juice Sicko Blue Likit, pod modlar için özel olarak tasarlanmış bir likittir ve muhteşem bir frenk üzümü aroması sunar.
(6)
399,00 TL
Nasty Juice Lychee Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, lezzetli ve ferahlatıcı bir liçi aromasına sahip bir likittir.
(7)
399,00 TL
Nasty Juice Menthol Tobacco Likit, pod mod cihazlar için ideal olan serinletici mentol ve zengin tütün aromasını bir araya getirerir.
(8)
560,00 TL
Nasty Juice Shisha Double Apple Likit, nefis elma aromasıyla pod mod cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir likittir.
(6)
399,00 TL
Nasty Juice Shisha Grape Raspberry Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, nefis üzüm ve ahududu aromalarını bir araya getirir.
(6)
399,00 TL
Nasty Juice Bronze Blend Caramel Tobacco Likit, zengin karamel ve tütün aromalarının mükemmel uyumunu sunan bir pod mod likittir.
(11)
399,00 TL
Nasty Juice Gold Blend Tobacco Likit, zengin tütün aromasıyla pod mod cihazlar için idealdir ve yoğun bir tat deneyimi sunar.
(7)
399,00 TL
Nasty Juice Silver Blend Vanilla Tobacco Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, vanilya ve tütün aromalarının mükemmel birleşimi.
(2)
160,00 TL
Lyft Freeze X-Strong Nikotin Poşeti, yoğun ve ferahlatıcı mentol tadıyla enerji dolu bir deneyim sunar.
(5)
160,00 TL
Lyft Ice Cool Strong, yüksek nikotin içeren ve ferahlatıcı mentol tadıyla öne çıkar.
(6)
990,00 TL
Five Pawns Grandmaster Likit, pod modlar için tasarlanmış bir salt likittir ve lezzetli fındık kreması, karamel ve muz aromalarının birleşimidir.
590,00 TL
Five Pawns Black Flag Risen Likit, yoğun kahve aromasıyla pod mod cihazlarınız için harika bir seçenek; zengin tadıyla sizi mest edecek!
475,00 TL
Dinner Lady Smooth Tobacco Likit, pod mod cihazlar için ideal olan bu lezzetli tütün aromalı likit, zengin ve pürüzsüz bir tat sunar.
475,00 TL
Dinner Lady Cool Tobacco Likit, pod mod cihazlar için ideal olan enfes bir tütün aromasına sahip, mükemmel bir seçenektir.
590,00 TL
Five Pawns Queenside, zengin narenciye aromasıyla öne çıkan bir likittir; pod mod cihazlarla uyumludur ve mükemmel bir tat deneyimi sunar.
590,00 TL
Five Pawns Bowden's Mate, nefis bir nane çikolata aromasına sahip olan bir likittir ve pod mod cihazlarında kullanılma uygundur.
590,00 TL
Five Pawns Symmetry Six, zengin ve karmaşık bir tütün aroması sunan bir likittir; pod mod cihazlarında kullanıma uygundur ve yoğun bir tat sunar.
240,00 TL
Five Pawns Castle Long Reserve, zengin ve sofistike aromaların birleşimi. Hindistan cevizi ve karamel gibi benzersiz lezzetlerin birleşimi.
(17)
540,00 TL
The Man E-Likit 100ml, e-sigaralar için özel olarak tasarlanmış bir aroma içeriğine sahip, tatlı ve kremsi bir lezzet sunan bir likittir.
(9)
540,00 TL
Rocket Man E-Likit, One Hit Wonder'ın yoğun ve lezzetli bir aroma sunan 100ml likit.
(16)
540,00 TL
One Hit Wonder My Man E-Likit 100ml, pod modlar için özel olarak tasarlanmış, muhteşem bir aroma sunan bir likittir.
(12)
540,00 TL
One Hit Wonder Muffin Man E-Likit 100ml, lezzetli elmalı ve tarçınlı muffin aromasıyla tatlı bir deneyim sunan bir likittir.
(8)
540,00 TL
One Hit Wonder Magic Man E-Likit 100ml, meyveli şekerlemelerin eşsiz tadını e-sigaralarla deneyimlemek isteyenler için idealdir.
540,00 TL
One Hit Wonder Island Man Iced E-Likit 100ml, tatlı ananas, ekşi mango ve taze çilek notalarıyla dilinizin üstünde yayılır.
(11)
540,00 TL
One Hit Wonder Island Man E-Likit 100ml, meyvelerin harika karışımı; ananas, mango, çilek ve hindistan cevizi notalarıyla tatlı aroma sunar.
540,00 TL
One Hit Wonder Fire Man E-Likit 100ml, yoğun ve lezzetli bir tütün aromasıyla elektronik sigaralarınız için ideal bir seçenektir.
(12)
540,00 TL
One Hit Wonder Army Man E-Likit 100ml, yoğun aromalı ve lezzetli bir e-likittir. Tatlı ve kremsi limonlu şekerleme tadıyla sizi büyüleyecek!

Salt Likit tipik olarak alışılagelmiş geleneksel e-Likitlerden daha yüksek nikotin konsantrasyonuna sahiptir ve 20 mg ila 50 mg aralığında değişen güçe sahiptir. Bu da, sigarayı bırakmak isteyen veya varolan isteklerini azaltmak için daha yüksek bir nikotin dozuna ihtiyaç duyan Elektronik Sigara kullanıcıları için oldukça popüler bir seçenek haline getirir. Daha yüksek nikotin içeriğine ek olarak, Salt Likit daha yumuşak ve dolgun boğaz vuruşu ile daha hızlı nikotin sağlaması ile de bilinir. Bunun nedeni, nikotin tuzlarının vücut tarafından geleneksel nikotine göre daha süratli emilmesi ve çok daha az nefesle istekleri karşılamayı kolaylaştırmasıdır. Salt Likit, meyveli, mentollü ve tatlıdan ilham alan bir dizi lezzetli özel aromada mevcuttur ve Pod Mod Elektronik Sigara kullanıcılarına,aralarından tercih yapabilecekleri çok sayıda seçenek sunar.

Genellikle Pod sistemleri, diğer düşük wattlı cihazlarla kullanılır, bu da onları daha özel bir Elektronik Sigara Nikotin tuzlu e-Likit olarak da bilinen Salt Likit, daha pürüzsüz daha yoğun ve daha tatmin edici bir Elektronik Sigara deneyimi sunmak için özel tasarlanmış bir e-Likit türüdür. Geleneksel e-Likitlerin aksine, Salt Likit, tütün yaprağından ekstra elde edilen ve daha stabil bir nikotin formu sağlayan yüksek konsantrasyonda nikotin tuzları ile özel olarak formüle edilmiştir.

Elektronik Sİgara deneyimi tercih eden Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir tercih haline gelir.

Genel olarak, Salt Likit, daha yüksek nikotin konsantrasyonu sağladığı için daha doyurucu bir Elektronik Sigara deneyimi yaşamak isteyen Elektronik Sigara kullanıcıları için mükemmel bir seçenektir.

Bununla birlikte, çok yüksek nikotin seviyeleri sağlığınız için zararlı olabileceğinden, ölçülü bir şekilde kullanmak ve önerilen dozları aşmamak oldukça önemlidir.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı