Dinner Lady Salt

450,00 TL
Dinner Lady Ice Moments Bubble Mint Salt Likit, nane aromasıyla pod mod cihazlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Ice Fruit Splash Mint Salt Likit, serinletici nane aromasıyla pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanan bir meyve karışımıdır.
(2)
450,00 TL
Dinner Lady Ice Razz Blues Mint Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı nane aromalı bir likittir.
450,00 TL
Dinner Lady Ice Grape Star Mint Salt Likit, serinletici üzüm ve nane aromasıyla pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış bir salt likittir.
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Cool Tobacco Salt Likit, tütün ve serinlik arayanlar için idealdir. Serinletici mentol ve tütün tadındaki bu likit sizleri memnun edecek. Tükenmeden satın al!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Watermelon Slices Ice Salt Likit, karpuzun ağız sulandıran lezzetini sizlere sunmaktadır. Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan karpuz tek tercihiniz olacak. Hemen satın...
450,00 TL
Dinner Lady Core Vanilla Custard Salt Likit, Vanilya aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Sweet Fusion Ice Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak üretilmiş ferahlatıcı meyve aromalarının birleştiği bir likittir.
450,00 TL
Dinner Lady Berry Blast Salt Likit, ahududu ve vişnenin eşsiz karışımına sahiptir. Tatlı ve ekşi lezzetlerin harmanlanmasından hoşlananlar için vazgeçilmez olacak.
(4)
450,00 TL
Dinner Lady Pink Wave Salt Likit, çilek, limon ve hindistan cevizi aromalarının eşsiz birleşiminden oluşmaktadır. Bu lezzet harmanı sizi oldukça etkileyecek.
(5)
450,00 TL
Blackberry Crumble Dinner Lady Salt Likit, Böğürtlen aroması ile en üst seviyede haz fırsatı. HEMEN TIKLA SATIN AL!!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Pink Berry Salt Likit, narenciye ve limonun mükemmel karışımında bir aromaya sahiptir. Serinletici lezzet sizi oldukça mutlu edecek.
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Sweet Fusion Salt Likit, karışık meyveli jelibon tadındadır. Meyveli tatlardan hoşlananları gayet memnun edecektir. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Lemon Sherbet, limon tadına doyacağınız lezzetteki bir üründür. Tatlı ve ekşi aynı anda sizi oldukça etkileyecek.
450,00 TL
Dinner Lady Black Currant Ice Salt Likit, siyah frenk üzümü lezzetindedir. Hiç denemediyseniz pişman olacağınız bir üründür. Satın almak için hemen tıkla!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Blue Menthol Salt Likit, mentol aromasındadır. Son derece serinletici olan ürün isteklerinizi koşulsuz karşılayacaktır. Tükenmeden alın!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Purple Rain Salt Likit, mor meyveler ve limonun eşsiz karışımında bir üründür. Ekşi ve tatlının karışımına bayılan kullanıcıların tek tercihidir. Satın almak için...
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Banana Ice Salt Likit, tatlı muz ve buz gibi bir tazelik sunar. Eşsiz bir salt likit deneyimi için hemen deneyin!
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Mango Ice Salt Likit, mangoyla taçlandırılmış lezzet şölenidir. En çok satan ürünlerden biridir. Tükenmeden hemen satın almak için tıklayın!!!
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Sweet Tobacco Salt Likit, tütün tadının karamel ve krema ile harmanlandığı bir üründür. Tütün tadının şekerle olan birlikteliğinden hoşlananlar için mükemmel bir...
450,00 TL
Dinner Lady Core Pink Lemonade Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı limonata aromalı bir salt likittir.
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Trouble Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, lezzetli sakız aromalı bir salt likittir.
(4)
450,00 TL
Cola Shades Dinner Lady Salt Likit, Farklı aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
450,00 TL
Dinner Lady Grape Vine Salt Likit, tatlı üzüm ve taze ferahlık sunar. Eşsiz bir tat deneyimi için hemen deneyin!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Melon Twist Salt Likit, kavun ve kivi karışımında bir üründür. Kavunun da kivinin de tadını sevenler için vazgeçilmez olacaktır.
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Gum Ice Salt Likit 30ML, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, serinletici nane aromalı bir likittir.
450,00 TL
Dinner Lady Tropical Chill Salt Likit, tatlı tropikal meyveler ve ferahlatıcı serinlik sunar. Eşsiz bir tatil hissi için hemen deneyin!
450,00 TL
Dinner Lady Core Vanilla Tobacco Salt Likit, tatlı vanilya ve tütünün muhteşem birleşimi. Sıradışı bir aromatik deneyim için hemen deneyin!
450,00 TL
Dinner Lady Core Watermelon Chill Salt Likit, Karpuz aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
450,00 TL
Dinner Lady Ice Peach Bubble Mint Salt Likit, nane aromasıyla birleşen tatlı şeftali lezzetiyle pod mod cihazlarınız için mükemmel bir seçim.
450,00 TL
Dinner Lady Core Strawberry Apple Salt Likit, pod mod cihazlar için tasarlanmış, çilek ve elma aromalarının mükemmel birleşimiyle harmanlanmıştır.
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Strawberry Macaron, çilek, krema, hindistan cevizi ve badem aromalarının mükemmel bir karışımıdır. Enfes tadı damağınızdan silinmeyecek.
450,00 TL
Dinner Lady Flip Flop Lychee Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tropikal bir lezzet sunan liçi aromalı bir salt likittir.
450,00 TL
Dinner Lady Core Honeydew Lemonade Salt Likit, pod mod cihazlar için tasarlanmış, lezzetli kavun ve limonata aroması sunar.
450,00 TL
Dinner Lady Core Tropic Mango Chill Salt Likit, serinletici tropikal mango aromasıyla pod mod cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir salt likit.
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Lemon Sherbets Ice Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, ferahlatıcı limon aromalı bir likittir.
450,00 TL
Dinner Lady Blackcurrant Salt Likit, yoğun siyah frenk üzümü aromasıyla pod mod cihazlarınızda mükemmel bir tat deneyimi sunar.
450,00 TL
Dinner Lady Apple Sours Ice Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, serinletici elma aromalı bir likittir.
(7)
450,00 TL
Dinner Lady Watermelon Slices 30ML, Harika aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Apple Sours Salt Likit 30ml, Elma aroması ile vazgeçilmeyen kaliteli tat. HEMEN SATIN AL!
(4)
450,00 TL
Dinner Lady Strawberry Ice Salt Likit, buz gibi çilekli limonata tadındadır. Serinletici aromanın keyfini başka bir şeye değişemeyeceksiniz.
(8)
450,00 TL
Dinner Lady Lychee Ice Salt Likit, liçi meyvesi ve turunçgillerin muhteşem karışımından oluşmaktadır. Serinletici egzotik meyve aroması sizi büyüleyecek. Kaçırmadan hemen satın al!
(15)
450,00 TL
 Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit, en çok satan likitlerden biridir. Limonlu cheesecake tadındadır.
(5)
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Gum Salt Likit, sakız aromasında olan inanılmaz lezzetli bir üründür. Markanın en çok satan ürünlerindendir. Tükenmeden satın almak için hemen tıklayın!!!!
450,00 TL
Dinner Lady Black Orange Crush Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, nefis bir portakal aroması sunan bir salt likittir.
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Trouble Sweets Salt Likit 30ML, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, lezzetli şeker aromalı bir likittir.
(1)
450,00 TL
Dinner Lady Mango Ice Tea Salt Likit, mango aromalı buzlu çay tadını sizlere sunuyor. Buzlu çay serinletirken mango lezzetiyle de sizleri büyüleyecek. Hemen satın al!
450,00 TL
Dinner Lady Bubble Trouble Ice Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, serinletici naneli sakız aromalı bir likittir.
450,00 TL
Dinner Lady Peach Mint Iced Tea Salt Likit, buzlu şeftali çay ve nanenin eşsiz karışımındadır. Serinletici ve mükemmel lezzetteki aromayla son derece memnun kalacaksınız. Hemen...
450,00 TL
Dinner Lady Lemon Iced Tea Salt Likit, limonlu buzlu çay aromasındadır. Serinletici bir içecek içiyormuş gibi hissedeceksiniz. Satın almak için hemen tıklayın!!!
450,00 TL
Dinner Lady Strawberry Bikini Salt Likit, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, tatlı ve ferah çilek aromalı bir likittir.
(4)
450,00 TL
Dinner Lady Smooth Tobacco Salt Likit 30ml, pod mod cihazlar için özel olarak tasarlanmış, pürüzsüz bir tütün aromasına sahip bir salt likittir.
(6)
450,00 TL
Dinner Lady Cafe Tobacco Salt Likit, kahve aromasında eşi benzeri olmayan bir likittir. Kahve aşıkları için vazgeçemeyecekleri bir ürün olacak. Tükenmeden hemen satın al!!
(5)
450,00 TL
 Lemon Tart Dinner Lady Salt Likit, en çok satan likitlerden biridir. Limonlu cheesecake tadındadır.

Dinner Lady Salt Likit, her seviyeden Pod Mod kullanıcılarının damak zevkini tatmin etmek için tasarlanmış çok farklı aroma sunan oldukça popüler bir e-Likit markasıdır. Dinner Lady Salt Likit, meyveli, tatlı ve mentollü tatlar dahil olmak üzere çok çeşitli aromalar sunar. Popüler aromalardan bazıları Lemon Tart, Strawberry Macaroon, Blackberry Crumble ve Mint Tobacco'dur. Bu aromalar oldukça tatmin edici olacak ve keyifli bir Pod Mod deneyimi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dinner Lady Salt Likit, e-likitlerinde tuz nikotin kullanır. Tuz nikotin, sert boğaz vuruşu olmadan daha yüksek nikotin yoğunluğuna izin veren daha yumuşak bir nikotin formudur. Bu Dinner Lady’i rahatsızlık vermeden daha güçlü bir nikotin yoğunluğu isteyen Pod Mod kullanıcıları için mükemmel bir seçenek haline getirir. Dinner Lady Salt Likit, 10 mg'dan 50 mg'a kadar çeşitli nikotin yoğunlukları sunar. Dinner Lady Salt Likit, ister geleneksel sigaradan geçiş yapıyor, ister daha güçlü bir nikotin yoğunluğunu tercih ediyor olsunlar, sigara içenlerin kendileri için en uygun nikotin yoğunluğunu seçmelerini sağlar.

Dinner Lady Salt Likit, 10ml ve 30ml dahil olmak üzere çeşitli şişe boyutlarında mevcuttur. Küçük şişe boyutu, hareketli bir yaşam biçimi benimsemiş Pod Mod kullanıcıları için uygunken, büyük şişe boyutu ise daha yoğun Salt Likit tüketenler içindir ve en sevdikleri armaları stoklamak isteyenler için oldukça idealdir.

Dinner Lady Salt Likit, farmasötik sınıf nikotin, bitkisel gliserin (VG) ve propilen glikol (PG) dahil olmak üzere yüksek kaliteli özel bileşenlerle üretilmiştir. Bu bileşenler, pürüzsüz ve keyifli bir Salt Likit deneyimi sağlamak için özel olarak harmanlanmıştır. Dinner Lady Salt Likit, her seviyeden Pod Mod kullanıcılarının tercihlerini karşılamak için çeşitli tatlar ve nikotin yoğunlukları sunan popüler bir e-likit markasıdır. Tuz nikotin kullanımı, yüksek kaliteli içerikler ve uygun şişe boyutları, yüksek kaliteli ve keyifli bir Salt Likit deneyimi arayan Pod Mod kullanıcıları için oldukça mükemmel bir seçim oluşturur.

%100 orijinal Dinner Lady Salt Likit çeşitlerini tüm Türkiye'den kapıda ödeme avantajı ile www.juul-podmod.com web sayfası üzerinden satın alabilir, Pod Mod keyfinize ara vermeksizin devam edebilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı