Aspire

(6)
1.150,00 TL
Aspire Vilter Pod Mod, kompakt tasarımıyla kullanımı kolay bir cihazdır; 3.0 ml likit kapasitesi, 450 mAh pile sahiptir.
(6)
1.190,00 TL
Aspire Favostix Pod Mod, kompakt tasarımıyla dikkat çeken bir cihazdır; 30W çıkış gücü, 3.0 ml likit kapasitesine sahiptir.
(1)
1.290,00 TL
Aspire Vilter S Pod Mod, kompakt tasarımıyla kullanıcı dostu bir cihazdır; 1000mAh batarya, 2ml likit kapasitesine sahiptir.
(11)
790,00 TL
Aspire Minican Plus Pod Mod, kompakt tasarımıyla dikkat çeken bir cihazdır; 3.5 ml likit kapasitesi, 1.0 ohm coil ile mükemmel bir deneyim sunar.
(12)
1.240,00 TL
Aspire Zelos 3 80W Mod Kit, 80W çıkış gücüyle güçlü buhar üretimi sağlar ve 3200mAh dahili pil ile uzun süreli kullanım imkanı sunar.
(9)
790,00 TL
Aspire Breeze 2 Pod Mod, kompakt tasarımıyla kullanıcı dostu bir cihazdır ve 1000mAh batarya kapasitesiyle uzun süreli kullanım sağlar.

Aspire, her deneyim seviyesinden Elektronik Sigara kullanıcısı için bir çok cihaz ve aksesuar sunan oldukça popüler yeni nesil bir Elektronik Sigara markasıdır. Başlangıç kitlerinden en gelişmiş Pod Modlara kadar Aspire In herkes için sunabileceği ürünler bulunmaktadır. Aspire Elektronik Sigaraların en önemli özelliklerinden biri en ileri teknoloji kullanılarak ,ve nitelikli malzemelerden üretilen üstün kaliteli yapılarıdır. Bu cihazlar, düzenli kullanıma en iyi şekilde cevap verecek performansta üretilmiş yüksek kaliteli malzemeler ve bileşenlerle dayanıklı ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu özelliklerde sayesinde Aspire cihazlar, uzun ömürlü bir cihaz arayan Elektronik Sigara kullanıcıları için en güvenilir ve en favori seçeneğe dönüştürmüştür.

Aspire Elektronik Sigaralar ayrıca bir dizi özelleştirme seçeneği sunar. Cihazlarının birçoğu çeşitli Coil ve tanklarla da uyumludur, bu da Elektronik Sigara kullanıcısının deneyimlerini tercihlerine göre özelleştirilmesine imkan verir. Ayrıca Aspire, farklı likit ve aromalar sunarak Elektronik Sigara kullanıcılarının farklı tatlar ve performanslar denemesine olanak tanır. Aspire Elektronik Sigaraların bir diğer avantajı da kullanım kolaylığı dır. Aspire Cihazlarının çoğu, basit düğme kontrolleri ve okunması kolay ekranlar gibi kullanıcı dostu özelliklerle tasarlanmıştır. Bu, Aspire cihazları Elektronik Sigaraya yeni başlayan veya az bakım gerektiren bir cihaz arayan Elektronik Sigara müdavimleri için mükemmel bir seçenek haline getirir. Aspire ayrıca güvenlik ve kalite konusunda da sektörün en iyilerndendir.Tüm cihazları, güvenlik standartlarını karşıladıklarından emin olmak için oldukça titiz testlerden geçirilir, kısa devre koruması ve aşırı deşarj koruması gibi bir takım güvenlik özelliği sunar. Elektronik Sigara kullanmak risksiz olmasa da, Aspire Elektronik Sigaralar her deneyim seviyesindeki Elektronik Sigara içenler için yüksek kaliteli ve özelleştirilebilir bir Elektronik Sigara içimi sunar. Dayanıklı yapısı, çeşitli özelleştirme seçenekleri ve güvenliğe olan tutkusu ile Aspire, güvenilir, keyifli ve performansı yüksek bir ElektronikSigara deneyimi arayan Elektronik Sigara kullanıcıları için birinci sırada tercih edilen bir markadır.

Tüm Aspire ürünlerine ister İstanbul ister Ankara ister tüm Türkiye üzerinden tek bir tık ile www.juul-podmod.com adresinden ulaşabilir, güvenle kapıda ödeme avantajı ile satın alabilirsiniz.

Yukarı çık
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesap
Kapat
WhatsApp Satış Hattı